X

مهندس علیرضا مروت پور – مدیر عامل نان آوران سبوس

علیرضا مروت پور می گوید: نانوازاده ای هستم که از سال 1379 وارد صنعت نان شدم. پدر و پدربزرگ و عموهایم نانوا بوده­اند و امروز فرزندم که مدیریت تولید واحد شماره یک و مدیریت بازرگانی خارجی را عهده دار است شاید تنها نسل چهارم نانوا باشد. وی از یکی از دانشگاه معتبر انگلیس در رشته مدیریت صنعتی موفق به دریافت فوق لیسانس شد.
چون مشکل های نان کشور را از نزدیک دیده بودم این مساله عاملی شد تا به تولید نان آن هم به صورت علمی و کیفی روی آورم. با به­کارگیری همکاران تحصیلکرده مرتبط با صنعت نان از ابتدا کار را به صورت علمی دنبال کردم به طوری که پس از گذشت 4 سال شرکت هر روز پله های ترقی را طی و به لطف خداوند متعال مجموعه دارای افتخارات بسیاری در صنعت نان شد. افتخار دریافت دو لوح تقدیر در دو سال متوالی از نمایشگاه بین المللی تخصصی به عنوان بهترین تولید کننده نان کشور، ترجمه دو جلد کتاب در رابطه با حل مشکلات نان توسط واحد تحقیقات، نوشتن صدها مقاله علمی و کاربردی در رابطه با صنعت نان، برپایی سمینارها، همایش ها و کارگاه های آموزشی، در اختیار گذاشتن بیش از 4 هزار استند به واحدهای عرضه نان­های بسته بندی جهت فرهنگ­سازی و جلوگیری از ضایعات، ثبت اختراع نان جهت بیماری­های خاص، همکاری تنگاتنگ با دانشگاه­های تهران، شریف، شهید بهشتی و مراکز علمی کاربردی، در اختیار گذاشتن امکانات کارخانه­ها جهت دانش آموختگان مرتبط با رشته صنعت نان و نوشتن بیش از 50 پایان­نامه در مجموعه شراکت با واحدهای شماره 2، 3 و 4 جهت موفقیت آنها در فروش و بازاریابی، پیاده کردن نظر کلیه اعضای هیات مدیره، خدمت به کشور ایران اسلامی و در تمام عرصه هاست. اعتقاد دارم که تشکل­ها می توانند در هر صنعت گره­گشا باشند به همین علت فعالیت را در این زمینه از 6 سال قبل آغاز کردم و امروز افتخار دارم که نایب رییس و دبیر انجمن نان­های صنعتی و ماشینی کشور، عضو هیات مدیره و خزانه دار کانون انجمن های صنعتی غذایی کشور و عضو اصلی بنیان گذاران هم­اندیشی گندم، آرد، نان، کیفیت و همچنین از بنیانگذاران مرکز پایش و عضو هیئت مدیره شورای ملی غلات می باشم.

درباره ما

شرکت نان آوران یکی از بهترین کارخانجات تولید کننده نان های صنعتی در داخل کشور می باشد.

  • About, first image
  • About, third image

همانطور که می دانیم واحدهای مختلف تولیدی اكنون براي بقاي خود مشغول دست و پنجه نرم كردن با مشکلات ريز و درشت عديده اي هستند. يكي از طاقت فرسا ترين فعاليت ها در كشور مان نیز توليد نان است كه فاكتورهاي بسيار متغيري بر آن مرتبط است و عشق و علاقه ای که تا به امروز در اين ميان وجود داشته موجب شده است تا شركت نان آوران سبوس به سهم خود تاثير مطلوبي بر روند تنوع توليد ، بسته بندي و توزيع محصولات ناني در سطح كشور بوجود آورد . اين مطلبي است كه مسئولين دولتي در ارتباط با آرد و نان كشور، مراكز تغذيه بيمارستاني، مديران رستوران ها و متصديان سوپر ماركت ها اذعان دارند.

ادامه مطلب

تقدیرنامه ها

نان آوران این افتخار را دارد که در طی 8 سال سابقه کاری تقدیرنامه های زیر را کسب کرده است.

یازدهمین کنگره سراسری تغذیه ایران

تلاش و توان ما در برگزاری هرچه با شکوه تر یازدهمین کنگره تغذیه ایران با شعار: "تغذیه از سلول تا جامعه" که در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار گردید، به شکوفایی رسید.

یازدهمین کنگره سراسری تغذیه ایران

تندیس طلایی کیفیت

این تندیس در سال 1389 به شرکت نان آوران تقدیم شده است. همچنین از طرف موسسه تحقیقات استان تهران قدردانی از این شرکت به عمل آمده است.

تندیس طلایی کیفیت

همایش مدیران منتخب برندهای صنعتی

این تندیس به شرکت نان آوران سبوس تعلق گرفته است. و از طرف مرکز همایش های بین المللی دانشگاه ملی در تیر ماه 1391 ارائه شده است.

همایش مدیران منتخب برندهای صنعتی

جشنواره دستاوردهای صنعتی

با مشارکت فعال دانش آموختگان سهیم دانشگاه امیرکبیر و مجموعه های تحت مدیریت ایشان دومین جشنواره دستاوردهای علمی، فرهنگی و صنعتی برگزار شد.

جشنواره دستاوردهای صنعتی

سیب طلایی صنایع غذایی

کنفرانس ملی غذای عملگر،
پارک علم و فناوری مدرس،
شرکت آریا بسپار - تهران

سیب طلایی صنایع غذایی

گروه نان آوران

در نان آوران 4 بخش عمده وجود دارد تا محصولات نان آوران به نحو احسن به دست مشتریان برسد

R & D

واحد تحقیقات و توسعه

واحد تحقیقات و توسعه نان آوران در سال 1386 تاسیس گردیده و تا کنون زیر نظر دکتر رضوی بوده است.

ادامه مطلب

شرکت پخش

نان آوران سبوس ایرانیان

واحد بازاریابی و مهندسی فروش شرکت نان آوران 2 سال پس از تاسیس شرکت، یعنی در سال 1381 راه اندازی شد.

ادامه مطلب

فروشگاها

شعب مختلف

شعب مختلف شرکت نان آوران در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

ادامه مطلب

ماشین آلات

نان سازه سبوس

طراحی و ساخت ماشین آلات برای عمل آوری پخت نان با استانداردهای بین المللی در دنیا تاریخچه ای طولانی دارد

ادامه مطلب

محصولات

محصولات نان آوران در دسته بندی های زیر قرار می گیرند

تماس با ما

با استفاده از فرم زیر شما می توانید پیام و یا سوالات خودتان را برای ما بفرستید .

تماس با مدیران شرکت نان آوران

شما می توانید نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را در این قسمت وارد کنید تا به آن ها در اسرع وقت رسیدگی شود.

نام شرکت : نان آوران سبوس
تلفن :44815080 - 44815070
فکس :44812040 - 44817003
شماره پیامک ما برای ارسال نظرات شما: 30005207
آدرس : تهران بزرگراه همت، انتهای بزرگراه ستاری شمال ، خیابان اخلاص ، شماره 15