نگاهی نزدیک تر به شرکت نان آوران

سرمایه‌های انسانی
نیروی انسانی متخصص و متعهد مهم ترین سرمایه هر سازمان است. نزدیک به هزار نفر نیرو انسانی توانمند و کارآمد بر پایه نیازهای مصرف کنندگان در محیطی دانش محور و با اتکا به فرهنگ کار تیمی به دنبال ارائه بهترین محصولات و خدمات به مشتریان هستند.
مسئولیت‌های اجتماعی
ما به عنوان گروهی کارآفرین نسبت به منابعی که جامعه در اختیارمان گذاشته است مسئولیم، از این رو همواره تلاش می کنیم با استقرار فرآیندهای یکپارچه و فناوری‌های نوین در حوزه تولید و توزیع قدم برداشته و نسبت به مردم و جامعه خود ادای دین کنیم.
ماموریت ما
رسالت ما همواره نوآوری، کیفیت، حسن اعتماد و جلب رضایت مشتریان بوده و خواهد بود. اکنون راهی را برگزیده‌ایم سخت و طولانی، در جهت تعالی خویش و محصولاتمان و امید آن را داریم در راه رسیدن به این آرمان در پرتو مهر و بخشش پروردگار، در این عرصه همتمان فزونی و گام‌هایمان استوار باقی بماند و همراهانی چون شما در کنار خود داشته باشیم.

ارتباط با ما

بنیان گذاران نان آوران

سال‌هایی نه چندان دور به همت مردانی تلاشگر اولین مجموعه تولید نان به روش صنعتی شکل گرفت و سرمایه‌ای محدود اما گنجینه‌ای گرانبار از سرمایه‌های انسانی متعهد، متخصص و مجرب طی گذشت این چندین سال تلاش‌ها به بار نشسته و آن جمع کوچک آنروز که اکنون تبدیل به مجموعه‌ای از شرکت‌ها شده، توانسته است خیزش عظیمی در عرصه تولید پایدار و کارآفرینی را به نمایش بگذارد؛ باشد که خدمتی در خور شان ایران عزیزمان باشد.

مجید مروّت پور (رئیس هیئت مدیره)
علیرضا مروّت پور (مدیر عامل)
نادر استاد هاشم (عضو هیئت مدیره)
کمال‌الدین شهپر (نائب رئیس هیئت مدیره)
اکبر محمدی (عضو هیئت مدیره)

مجید مروّت پور (رئیس هیئت مدیره)

علیرضا مروّت پور (مدیر عامل)

نادر استاد هاشم (عضو هیئت مدیره)

کمال‌الدین شهپر (نائب رئیس هیئت مدیره)

اکبر محمدی (عضو هیئت مدیره)

شرکت های نان آوران