X

آقای مجید مروت پور – رئیس هیات مدیره

ایجاد یک فضای هم دل و همسو در محیط کار مهمتر از انجام کار است. هیات مدیره نان آوران سبوس، فعالیت خود را با تولید باگت آن هم تنها با ظرفیت تولید روزانه 150 عدد آغاز نمود. این را مجید مروت پور، رییس هیات مدیره و مدیر مجتمع نان آوران برایمان می گوید و برمی گردد به سال های آغاز کار و سختی های آن دوره.
از سال 62 که اقدام به گرفتن موافقت های اصولی کرده اند تا سال 64 که شرکت بالاخره در آن شرایط نامناسب حاکم بر کشور موفق به اخذ مجوزهای لازم شده است. وی ادامه می دهد: " ما اولین شرکتی بودیم که به صورت جدی وارد عرضه نان شدیم و بالاخره در سال 74 با یک سری تغییرات و با پیگیری های مجدد برای راه اندازی اولین واحد نان نیمه صنعتی فعالیت هایمان را از سر گرفتیم و در سال 79 اولین واحد تولیدی را به طور رسمی افتتاح نمودیم. "
در آن زمان هیچ شناختی روی نان حجیم وجود نداشت و حتی مجبور بودیم پرسنل لازم برای واحد تولیدی را در داخل مجموعه تعلیم دهیم. فرهنگ مصرف نان حجیم نیز در آغاز کار بسیار ضعیف بود که این مهم وقتی ملموس تر می شد که می خواستید محصول تولیدی را به فروش برسانید و باید برای آن در جامعه نیاز ایجاد می کردید. دولت هم در آن دوره دغدغه اش نان صنعتی نبود و حمایتی از این کار نمی کرد. مجید مروت پور با بیان این مطالب می افزاید: " علاقه ای که ما به این کار داشتیم خیلی از مشکلات را برایمان ساده می کرد." پدربزرگ، عموها (محمد و ابوالقاسم) و پدر (عبدالرسول) مروت پور همگی نانوا بوده اند و حتی وقتی به خاطرات کودکی خود رجعت می کند به خاطر می آورد که برای ساخت بادبادک نیز از خمیر نان استفاده می کرده تا بادبادک به برکت نان به آسمان برود. پدربزرگ وی نانوایی سنگکی داشته و او نیز در دوران پیش از تاسیس نان آوران تولیدی نان بلوکی داشته است و به شخصه یکی از عواملی را که باعث شده تا با کارگران و پرسنل مجموعه رابطه دوستانه ای داشته باشد را کسب تجربه از پایه و در فضای کارگری برمی شمرد. به گفته او عواملی در مدیریت وجود داشته و مجموعه را به این مرحله از رشد و تعالی رسانده است. او معتقد است: مدیریت مجموعه ای از رفتارهاست که نمی توان در آن روی یک یا دو مورد خاص دست گذاشت. به نظر وی فضاسازی در محیط کار مهمتر از انجام کار است و مدیریت نان آوران سعی نموده یک فضای انسانی، عاطفی، علمی، دینی و منطقی را ایجاد نماید تا در این فضای هم سو و هم جهت حصول اهداف مد نظر شرکت محقق شود. اعضاء هیات مدیره نان آوران هم اکنون شامل علیرضا مروت پور، مدیر عامل، کمال الدین شهپر، نایب رئیس هیات مدیره استاد هاشم، اکبر محمدی و مجید مروت پور، رییس هیات مدیره نان آوران می باشند.

درباره ما

شرکت نان آوران یکی از بهترین کارخانجات تولید کننده نان های صنعتی در داخل کشور می باشد.

  • About, first image
  • About, third image

همانطور که می دانیم واحدهای مختلف تولیدی اكنون براي بقاي خود مشغول دست و پنجه نرم كردن با مشکلات ريز و درشت عديده اي هستند. يكي از طاقت فرسا ترين فعاليت ها در كشور مان نیز توليد نان است كه فاكتورهاي بسيار متغيري بر آن مرتبط است و عشق و علاقه ای که تا به امروز در اين ميان وجود داشته موجب شده است تا شركت نان آوران سبوس به سهم خود تاثير مطلوبي بر روند تنوع توليد ، بسته بندي و توزيع محصولات ناني در سطح كشور بوجود آورد . اين مطلبي است كه مسئولين دولتي در ارتباط با آرد و نان كشور، مراكز تغذيه بيمارستاني، مديران رستوران ها و متصديان سوپر ماركت ها اذعان دارند.

ادامه مطلب

تقدیرنامه ها

نان آوران این افتخار را دارد که در طی 8 سال سابقه کاری تقدیرنامه های زیر را کسب کرده است.

یازدهمین کنگره سراسری تغذیه ایران

تلاش و توان ما در برگزاری هرچه با شکوه تر یازدهمین کنگره تغذیه ایران با شعار: "تغذیه از سلول تا جامعه" که در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار گردید، به شکوفایی رسید.

یازدهمین کنگره سراسری تغذیه ایران

تندیس طلایی کیفیت

این تندیس در سال 1389 به شرکت نان آوران تقدیم شده است. همچنین از طرف موسسه تحقیقات استان تهران قدردانی از این شرکت به عمل آمده است.

تندیس طلایی کیفیت

همایش مدیران منتخب برندهای صنعتی

این تندیس به شرکت نان آوران سبوس تعلق گرفته است. و از طرف مرکز همایش های بین المللی دانشگاه ملی در تیر ماه 1391 ارائه شده است.

همایش مدیران منتخب برندهای صنعتی

جشنواره دستاوردهای صنعتی

با مشارکت فعال دانش آموختگان سهیم دانشگاه امیرکبیر و مجموعه های تحت مدیریت ایشان دومین جشنواره دستاوردهای علمی، فرهنگی و صنعتی برگزار شد.

جشنواره دستاوردهای صنعتی

سیب طلایی صنایع غذایی

کنفرانس ملی غذای عملگر،
پارک علم و فناوری مدرس،
شرکت آریا بسپار - تهران

سیب طلایی صنایع غذایی

گروه نان آوران

در نان آوران 4 بخش عمده وجود دارد تا محصولات نان آوران به نحو احسن به دست مشتریان برسد

R & D

واحد تحقیقات و توسعه

واحد تحقیقات و توسعه نان آوران در سال 1386 تاسیس گردیده و تا کنون زیر نظر دکتر رضوی بوده است.

ادامه مطلب

شرکت پخش

نان آوران سبوس ایرانیان

واحد بازاریابی و مهندسی فروش شرکت نان آوران 2 سال پس از تاسیس شرکت، یعنی در سال 1381 راه اندازی شد.

ادامه مطلب

فروشگاها

شعب مختلف

شعب مختلف شرکت نان آوران در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

ادامه مطلب

ماشین آلات

نان سازه سبوس

طراحی و ساخت ماشین آلات برای عمل آوری پخت نان با استانداردهای بین المللی در دنیا تاریخچه ای طولانی دارد

ادامه مطلب

محصولات

محصولات نان آوران در دسته بندی های زیر قرار می گیرند

تماس با ما

با استفاده از فرم زیر شما می توانید پیام و یا سوالات خودتان را برای ما بفرستید .

تماس با مدیران شرکت نان آوران

شما می توانید نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را در این قسمت وارد کنید تا به آن ها در اسرع وقت رسیدگی شود.

نام شرکت : نان آوران سبوس
تلفن :44815080 - 44815070
فکس :44812040 - 44817003
شماره پیامک ما برای ارسال نظرات شما: 30005207
آدرس : تهران بزرگراه همت، انتهای بزرگراه ستاری شمال ، خیابان اخلاص ، شماره 15