X

کارخانه شماره 1 – کارخانه نان آوران سبوس

گروه صنعتی نان آوران سبوس فعال ترين واحد توليدي نان حجيم و نيمه حجيم و مسطح در سطح كشور بوده است که اولین کارخانه خود را در آبان‌ ماه سال 1379 با شعار نان همراه با سلامتی در شمال غرب تهران بزرگ افتتاح کرد و داراي بخش هاي مختلفی از جمله امور اداري ، مالی، آزمايشگاهي (ميكروبي و شيميايي ) اختلاط مواد ، واحد تحقيقات و توسعه R&D، واحد توليد ، واحد بسته بندي ، انبار، فروش و تبلیغات ، توزیع و ... می باشد.
این مجتمع با به­کارگیری روش‌های نوین در تولید و عرضه انواع نان به صورت کاملا بهداشتی و بدون ضایعات در بسته‌بندی‌های مناسب توانسته است جایگاه قابل ملاحظه‌ای را در بین اقشار مختلف مردم و صاحبان صنایع آرد و نان کسب نماید. این شرکت با تولید نان‌های رژیمی مخصوص، نان­های مخصوص برای سالمندان، کودکان و ورزشکاران در صدد است گامی هر چند کوچک در تولید و عرضه مناسب نان بردارد.
تولیدات نان‌آوران از بهترین مواد اولیه بدون استفاده از جوش‌شیرین و هرگونه مواد نگهدارنده و مطابق با ذائقه ایرانی با رعایت استانداردهای جهانی در بسته بندی‌های بهداشتی تولید و عرضه می‌گردد. دریافت دو لوح تقدیر بهترین تولیدکننده نان در کشور از اولین و دومین نمایشگاه تخصصی نان، گویای این مدعاست.
انواع نان‌های تولیدی در شرکت نان‌آوران‌سبوس به شرح ذیل می باشد :
محصولات پرو بیوتیک ( نان­های بدون نمک و شکر) ، نان لواش فیبرکس ، نان جو مخصوص ، نان همبرگر مخصوص ، نان بروچن فیبرکس ، نان نسیم ، نان سبوس و ...